Heavy Duty Dy gota ngritës me thithje qelqi me vakum, Pllaka thithëse qelqi të dyfishtë Kupa thithëse me aliazh alumini

Përshkrim i shkurtër:

1- Pesha maksimale e ngritjes së një filxhani thithës të vetëm është 100 kg horizontalisht dhe 80 kg vertikalisht.
2- Është shumë i përshtatshëm për trajtimin e xhamit, pllakave të mëdha qeramike, rregullimin e dyshemeve të laminuara, granitit, pasqyrave, dyshemeve prej druri dhe çdo sipërfaqe të pastër jo poroze;
3- Kur vendosni filxhanin e thithjes mbi një objekt, sipërfaqja e objektit duhet të jetë e sheshtë, e pastër, e lëmuar dhe jo poroze.Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Detajet e produktit

Thithëse kupa thithëse prej aliazh alumini për riparimin e dhëmbëve të makinës Pinjoll ngritës i filxhanit thithës të qelqit
 Thithëse qelqi me dy kthetra me aliazh A, thithëse qelqi me cilësi të lartë, thithëse qelqi me vakum univerzal për pllaka xhami

specifikat e produktit

Emri i produktit

Thithëse aliazh alumini

aplikacion

Makinë qelqi, mermeri, tullash. Mund të përdoret gjithashtu për të mbajtur objekte të mëdha dhe të rënda, si xhami, pllaka, dyer, dritare dhe pllaka metalike,

material

Aliazh alumini + bazë gome

ngjyrë

E verdhë/e zezë/argjend/e kuqe ose e specifikuar nga klienti

Thithja maksimale

Thithje horizontale 100kg Thithje vertikale 80kg

peshë

720 g

Diametri i filxhanit të thithjes

 

Diametri i filxhanit të thithjes

118 mm

paketë

24 copë / kuti

Matësi i kutisë (cm)

77*36*36

përshkrim i produktit

Në vend që të zgjasë për disa minuta, kjo kupë thithëse me vakum me bateri do të ruajë thithjen e saj deri në 48 orë kur bateria e saj të jetë e ngarkuar plotësisht. Çdo E-Grip 8 inç ka fuqi maksimale të absorbimit horizontal prej 100 kg. Sensori i integruar do të zbulojë automatikisht nivelin e ajrit në vakum dhe do të funksionojë automatikisht për të ruajtur fuqinë e tij absorbuese. Kupa e thithjes me vakum me bateri E-Grip mund të përdoret në trajtimin e të gjitha materialeve jo poroze duke përfshirë qelqin, granitin dhe mermerin, pllakat qeramike dhe porcelani, llamarinën, murin e thatë, sipërfaqet e forta dhe madje edhe sendet shtëpiake.

Shfaqja e produktit

IMG_20220511_151049的副本
IMG_20220511_151630的副本

Aplikimi i produktit

Double Aluminium Suction Cup

  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Lini Mesazhin Tuaj