1600mm/1800mm thikë shtytëse manuale e pllakave me precizion të lartë lazer me rreze infra të kuqe për dyshemenë e granitit për prerësin e pllakave, ile Prerëse dore me makinë prerëse për pllaka qeramike

Përshkrim i shkurtër:

Modeli: TG-02
Numri i kushinetave: 27 / A
Gjerësia e pllakës: 1 0cm
Koka e rrëshqitjes: çeliku e plotë
Materiali i tehut: B
Madhësia e gjurmës: 20 * 45 mm
Gjerësia e mbështetëses së këmbës: 8 cm
Materiali i pllakës: çeliku i plotë
Enë me vaj kundër ndryshkut: ka
Këmbët e përparme: alumini
Laser: KaDetajet e produktit

Etiketat e produktit

Detajet e produktit

Prerëse pllakash, Prerëse pllakash qeramike, Prerës manuale pllakash vegla të tjera dore
Makina prerëse e pllakave qeramike profesionale 800mm 1000mm 1200mm 1800mm

Avantazhi

1. Korniza e këtij vegle dore prerëse pllakash është prej çeliku të gjitha, kompakte, e fortë dhe e qëndrueshme. Binarët e fortë bëjnë punën e prerjes
më i saktë dhe i përshtatshëm për përdorim afatgjatë. Baza e trashë gome që nuk rrëshqet.
2. Përdorimi i pozicionimit të saktë me lazer infra të kuqe të shkallës industriale
3.Pa mjete, instalim i shpejtë, efikasitet i lartë

Pika e shitjes

1. Makina është e pajisur me 8 peshore për të bërë
prerja më e saktë
2. Dizajni i dorezës së çelikut është më i qëndrueshëm, dhe
efikasiteti i punës është përmirësuar shumë
3. Rul i lëvizshëm, më i lehtë për t'u lëvizur
4. Kushineta me precizion të lartë, rrëshqitje më e qetë
5. Teh aliazh i fortë i importuar, kohë më e gjatë shërbimi

Shfaqja e produktit

1800M TILE CUTTER
1800M TILE CUTTER
1800M TILE CUTTER

Aplikimi i produktit

1800M TILE CUTTER

  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Lini Mesazhin Tuaj